укр .
 
Задати питання Пiдписатися на новини
Головна сторінка / Перспективи розвитку Експоцентру / Зона ділового центру "Бізнес-сіті"

Зона ділового центру "Бізнес-сіті"


До складу зони ділового центру “Бізнес-сіті” входять:

 

  • діловий центр (будівництво) на 25 500 робочих місць
  • спортивний центр (будівництво) до 75 000 відвідувачів
  • розважальний центр (будівництво) до 5 000 відвідувачів
  • готельний комплекс (будівництво) до 65 000 місць
  • торговельно-обслуговуючий
  • комплекс (будівництво) до 25 000 відвідувачів


Національний комплекс "Експоцентр України” – це найбільший в Україні та центральній і східній Європі унікальний виставковий комплекс, архітектурний ансамбль якого гармонійно поєднаний зі зразками садово-паркового мистецтва, який згідно Доручення Президента України буде перетворено у діловий центр із збереженням за ним функцій виставкової діяльності.

 

 

Будівництво ділового центру "Бізнес-сіті” разом з проведенням реконструкції Національного комплексу "Експоцентр України” дозволить створити єдиний багатофункціональний комплекс, що розширює, доповнює та поглиблює функції існуючої інституції та створює єдину планувальну структуру.

 

На території “Бізнес-сіті” планується створення адміністративно-офісних центрів, банків, спортивно-розважальних центрів, готельних та комплексів для обслуговування, загальною ємністю до 45 тисяч максимально можливої одночасної кількості працюючих та відвідувачів, із яких на ділові установи припадає до 50%. Київський міжнародний діловий центр (КМДЦ) “Бізнес-сіті” – один з найграндіозніших проектів уряду України.

 

Загальна площа КМДЦ - 75 га, з них під забудову – 55 га. Ділянка території під КМДЦ частково входить (приблизно 10 га) до території Національного комплексу “Експоцентр України”, а також займає територію в межах проспектів Академіка Заболотного та Академіка Глушкова.

 

Вищевказана територія частково забудована в різні часи різноманітними спорудами, в основному спортивного призначення: льодовий стадіон, іподром, критий манеж, тенісні корти та інше. Комплекс “Бізнес-сіті” формується вздовж головної планувальної вісі – проспекту Академіка Глушкова, важливої міської магістралі, де планується нова лінія метрополітену. В “Бізнес-сіті” передбачено п’ять основних функціональних зон, які ув’язані з планувальною структурою району, що проектується.І. Діловий центр займає найголовніше положення і максимально наближений до зон активної діяльності та транспортного обслуговування. Він формується баштами-офісами, поєднаними пішохідними переходами, а також комплексом адміністративних споруд вздовж проспекту Академіка Глушкова. До цієї зони входять споруди банків, телекомунікаційний центр, форум і конгрес-холи, прес-центри та інші.

ІІ. Спортивний центр розташований в центрі “Бізнес-сіті” з врахуванням переобладнання та реконструкції існуючого критого манежу, льодового стадіону, тенісних кортів. В центрі, який проектується, передбачено розмістити багатофункціональний комплекс “Манеж” зі спортивними залами різного призначення, басейн, корти, боулінг-зали, фітнес-клуб, екстрім-клуб та інші.

ІІІ. Розважальний центр запроектований з урахуванням розважальних комплексів Експоцентру України та їх розміщенням. В ньому передбачено приміщення театру, концертного залу, кінотеатрів, відеозалів, виставкових
галерей, казино, залів ігрових автоматів, ресторанів, барів.
ІV. Готельний комплекс поєднує 6 готелів різної ємності і різного рівня: від 600 до 1200 місць, відповідно від 18 до 24 поверхів. Готелі забезпечені паркінгами і комплексом обслуговування. Розташування готелів має зручну доступність до об’єктів “Бізнес-сіті” та об’єктів транспортного обслуговування.

V. Торговельно-обслуговуючий комплекс поєднує в собі зручну організацію системи торгівлі всього “Бізнес-сіті”. В головних активних та пішохідних зонах формується мережа різноманітних магазинів, барів, кафе. Крім цього, передбачено проектом розміщення магазинів, кафе в пішохідних переходах-мостах. Весь комплекс споруд “Бізнес-сіті” має зручний доступ до автомобільних паркінгів та відкритих автостоянок, які забезпечують всю розрахункову чисельність всіх, хто перебуває в центрі. На пішохідні рівні та мости-переходи з рівня землі, а також з метрополітену пішоходів підійматимуть ескалатори вбудовані в споруди і мости.

 

 Загальна площа зони 750 000 кв.м

 

КОНТАКТИ:

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" 

Україна, м. Київ

МСП 03680

проспект Академіка Глушкова, 1

Тел. (044) 596-9225

Е-mail: sosna@expocenter.com.ua

© КиївЕкспоЦентр, 2007-2017
 
розробка:открыть в новом окне http://beleven.com.ua