укр eng рус .
Головна сторінка / Новини / Архiв новин / Переможці «Жнив - 2007»

Переможці «Жнив - 2007»

28.09.2007

   Переможці визначені за такими номінаціями:

          Номінація: «Краще колективне господарство року»

1.      ТзОВ „Бучачгрохлібпром” (Тернопільська область), керівник: Керницький М.М.

2.      СГ ТзОВ „Городище” (Волинська область), керівник: Никотюк А.М.

3.      ТОВ агрофірма „Дружба” (Дніпропетровська область), керівник: Вуйчицький А.С.

 

    Номінація: «Краще фермерське господарство року»

 

 

1.      КФГ „Сиваш” (АР Крим), керівник Тимошенко В.М.

2.      СФГ „Фотуна” (Вінницька область), керівник: Івасенко П.М.

3.      ФГ „Коник” (Закарпатська область), керівник: Мелеш В.В.

 

  Номінація: „Зернотрейдер року”

1.      ТОВ „Нібулон”

2.      АТ „Каргіл”

3.      Альфред С. Топфер Інтернешенал Гмбх

 

  Номінація: „Селелекціонер року”

1.      Литвиненко Микола Антонович – завідувач відділу селекції та насінництва пшениці, Селекційно-генетичний інститут Національного центру насінництва та сортовивчення, доктор сільськогосподарських наук, академік УААН.

2.      Дзюбецький Борис Володимирович – заступник директора Інституту зернового господарства, завідувач відділу селекції і насінництва, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік УААН, заслужений діяч науки і техніки України.

3.      Манько Андрій Євсейович – заступник директора з наукової роботи Інституту коренеплідних культур, завідувач відділу селекції, доктор сільськогосподарських наук.

 

  Номінація: „Комбайнер року”

1.      Мальцев Юрій Леонідович, ТОВ „Перспектива”, Добропільський р-н, Донецька області.

2.      Москаленко Віктор Дмитрович, СК АФ „Матюші”, Білоцерківський р-н, Київська область.

3.      Бондар Микола Іванович, ПСП „Ксена”, Ніжинський р-н, Чернігівська область.

 

  Номінація: „Механізатор року”

1.      Бугай Михайло Іванович, ТОВ „Україна”, Підволочиський р-н, Тернопільська область.

2.      Москаленко В’ячеслав Вікторович, ФГ „Колос”, Білгород-Дністровський р-н, Одеська область.

3.      Павлюк Василь Васильович, ТОВ „Воловське”, Кіцманський р-н, Чернівецька область.

 

  Номінація: „Пекар року”

1.      Ватуля Світлана Іванівна – пекар ВАТ „Хорольська механізована пекарня”

2.      Мацюнита Ольга Сергійовна – пекар ДП ВАТ „Київхліб”, „Хлібокомбінат № 2”

3.      Лузман Ніна Михайлівна – майстер бригади булочників ВАТ „Кримхліб”

 

 

 

 


Назад до списку новин



Задати питання Пiдписатися на новини
Погода в Киеве
НБУ курс доллара
© КиївЕкспоЦентр, 2007-2017
 
розробка:открыть в новом окне http://beleven.com.ua