.
 
Задати питання Пiдписатися на новини

Команда

 
«Неможливого не існує» - ось життєве кредо Євгена Мушкіна, що очолив ВДНГ наприкінці квітня 2017 р. Євген має дві повних вищих освіти з дипломами: MBA (Master of Business Administration) Лейпцизької вищої школи менеджменту (м. Лейпциг, Німеччина) та магістру менеджменту Національної Металургійної Академії України (м. Дніпро). Окрім цього Євген навчався за конкурсними програмами Американських Рад з міжнародної освіти у США за шкільною (1995/96) та студентською (1998/99) програмами.
 
Останні півтора року очолював компанію StarLight Entertainment , яка під час керівництва Євгена організувала низку масштабних заходів на території ВДНГ, що зробили щасливішими більше 1 мільйона українців та гостей країни. Серед них: 3D-шоу «Вартові мрій», мультижанрове шоу «Дім таємничих пригод», «Зимова країна», «Країна розваг», а також фестивалі «Китайський Новий Рік 2016», «Фестиваль сала», «Маївка на ВДНГ», «Масляна 2016», «Телетріумф 2016», «Allo Mobile Games Fest» та інші.
 
Раніше керував проектами управління ефективністю у великих організаціях (Старлайт Медіа, мережа кав’ярень CoffeeLife, Інтерпайп, Корпорація «Фанні»), очолював Інтернет-магазин «Фотомаг», мережу 42 продуктових магазинів, має досвід роботи за кордоном (США та Німеччина).
 
Євген захоплюється грою на гітарі, бардовськими піснями, гірським туризмом, гірськими лижами та відеомонтажем.
 
Народився у 1979 році, одружений, має 3 дітей: Єва, Адам і Леон.
 

 
Матросова Марина Анатоліївна, з травня 2017 року займає посаду Артдиректора ВДНГ. До цього часу  працювала  Артдиректором в компанії «Старлайт розваги». Займалась  організацією публічних заходів та фестивалів в рамках проекту "Зимова Країна", роботала над проектом "Країна розваг",  керувала "Парком Гойдалок" та артгруппою в компанії «Старлайт розваги» , яка успішно проводила заходи такі як, "Телетреумф 2016" , "NewCarFest"  та інші.
 
З 1997 року після закінчення загальноосвітньої школи  пройшла наступний шлях освіти та праці:
У 2002 року закінчила Дніпропетровську Академію будівництва і архітектури, факультет «Промислове та цивільне будівництво».
Перша посада - менеджер рекламного агентства "Листок"  Після щасливого народження сина вийшла на посаду заступника директора ТОВ " Купель" займалась реалізацією мережевого проекту готельно-оздоровчих комплексів в Україні . Після не менш щасливого народження доньки  займала   посаду директора ТОВ "Енергозберігаючі системи опалення", займалась введенням польських технологій з енергоефективності в Україні. У 2012 році стала засновником та керівником мережі творчих центрів розвитку «Креатив» у м.Дніпро, також була керівником напрямку культурного і розважального відпочинку в мережі готелів холдингу «Азовський».
 
Марина вважає, що кожна людина здатна через творчість реалізувати своє призначення і бути щасливою та успішною особистістю.
Logo
Погода в Киеве
НБУ курс доллара
© КиївЕкспоЦентр, 2007-2017
 
розробка:открыть в новом окне http://beleven.com.ua