.
 
Задати питання Пiдписатися на новини

Команда

 
«Неможливого не існує» - ось життєве кредо Євгена Мушкіна, що очолив ВДНГ наприкінці квітня 2017 р. Євген має дві повних вищих освіти з дипломами: MBA (Master of Business Administration) Лейпцизької вищої школи менеджменту (м. Лейпциг, Німеччина) та магістру менеджменту Національної Металургійної Академії України (м. Дніпро). Окрім цього Євген навчався за конкурсними програмами Американських Рад з міжнародної освіти у США за шкільною (1995/96) та студентською (1998/99) програмами.
 
Останні півтора року очолював компанію StarLight Entertainment , яка під час керівництва Євгена організувала низку масштабних заходів на території ВДНГ, що зробили щасливішими більше 1 мільйона українців та гостей країни. Серед них: 3D-шоу «Вартові мрій», мультижанрове шоу «Дім таємничих пригод», «Зимова країна», «Країна розваг», а також фестивалі «Китайський Новий Рік 2016», «Фестиваль сала», «Маївка на ВДНГ», «Масляна 2016», «Телетріумф 2016», «Allo Mobile Games Fest» та інші.
 
Раніше керував проектами управління ефективністю у великих організаціях (Старлайт Медіа, мережа кав’ярень CoffeeLife, Інтерпайп, Корпорація «Фанні»), очолював Інтернет-магазин «Фотомаг», мережу 42 продуктових магазинів, має досвід роботи за кордоном (США та Німеччина).
 
Євген захоплюється грою на гітарі, бардовськими піснями, гірським туризмом, гірськими лижами та відеомонтажем.
 
Народився у 1979 році, одружений, має 3 дітей: Єва, Адам і Леон.
 

 
Матросова Марина Анатоліївна, з травня 2017 року займає посаду Артдиректора ВДНГ. До цього часу  працювала  Артдиректором в компанії «Старлайт розваги». Займалась  організацією публічних заходів та фестивалів в рамках проекту "Зимова Країна", роботала над проектом "Країна розваг",  керувала "Парком Гойдалок" та артгруппою в компанії «Старлайт розваги» , яка успішно проводила заходи такі як, "Телетреумф 2016" , "NewCarFest"  та інші.
 
З 1997 року після закінчення загальноосвітньої школи  пройшла наступний шлях освіти та праці:
У 2002 року закінчила Дніпропетровську Академію будівництва і архітектури, факультет «Промислове та цивільне будівництво».
Перша посада - менеджер рекламного агентства "Листок"  Після щасливого народження сина вийшла на посаду заступника директора ТОВ " Купель" займалась реалізацією мережевого проекту готельно-оздоровчих комплексів в Україні . Після не менш щасливого народження доньки  займала   посаду директора ТОВ "Енергозберігаючі системи опалення", займалась введенням польських технологій з енергоефективності в Україні. У 2012 році стала засновником та керівником мережі творчих центрів розвитку «Креатив» у м.Дніпро, також була керівником напрямку культурного і розважального відпочинку в мережі готелів холдингу «Азовський».
 
Марина вважає, що кожна людина здатна через творчість реалізувати своє призначення і бути щасливою та успішною особистістю.
 

 
Карі Анна Степанівна, з травня 2017 року займає посаду Менеджера проектів ВДНГ.
 
З 2004 року працювала у сфері маркетингу, реклами та розвитку нерухомості (УМХ, РА «StairsFor» та «Forwards», СЛМ, DohenyAVest development). Цікавими проектами у роботі були співпраця із НЗАСОУ, підготовка спільної заявки ЄВРО-2012 для України та Польщі, співпраця із міжнародними брендами та командами, робота над соціальними проектами.
 
Під час декретної «відпустки» по догляду за своїми двома чарівними донечками, надихнулася на третю вищу освіту НУФВСУ (спеціаліст з фізичної реабілітації), другу іноземну мову – французьку та відкриття курсів для вагітних «Легке дихання». Цінний досвід та щасливий час.
 
Перші два дипломи – Магістр комп’ютерних наук та бакалавр з Менеджменту організацій отримала паралельно, ЗОШ 14, м. Івано-Франківськ закінчила із відзнакою.
 
Найцінніше для мене в житті – це можливість створювати. Люди, які мене оточують. Та: здоров’я, любов і життя (будь-яка комбінація цих слів). Одружена. Щаслива. Розвиваюся.
 
ВДНГ – для мене важлива, бо тут розмаїття проектів та можливостей, потенціал команди та території та рівень відповідальності – адже ми створюємо майбутнє! Let’s future ;)!
Logo
Погода в Киеве
НБУ курс доллара
© КиївЕкспоЦентр, 2007-2018
 
розробка:открыть в новом окне http://beleven.com.ua