.
 
Задати питання Пiдписатися на новини
Головна сторінка / ВИСТАВКОВА ФУНКЦІЯ ВДНГ / Давайте переймати досвід: світові виставкові центри

Давайте переймати досвід: світові виставкові центри

Еко-технічний виставковий центр у місті Нанкін
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\005021_68_Nanjing_Eco_N5.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\005021_68_Nanjing_Eco_N6.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\005021_68_Nanjing_Eco_N14_crop_edit.jpg
Виставковий центр в місті Нанкін (Китай)
Рік будови: 2016
Розмір: 24 000 м2
 
Еко-технічний парк є фізичним втіленням прагнень міста Нанкін. Це кампус, який сприяє творчості, співпраці та інноваціям. Містечко, що прагне бути інкубатором технологічних та екологічних компаній. Воно має творчий центр, що приваблює і культивує талантів, забезпечуючи потенціал для майбутнього зростання суспільства.
Конструкція еко-технічного парку балансує протилежні, доповнюючі одна одну сили. Це і традиційний китайський стиль, втілений в природі та будівлях, і моменти тектонічних змін, щоб показати сучасний стан китайської культури. 
Виставковий зал є першим враженням для відвідувачів. Вісім вершин, розташованих на даху символізують сусідні Чжун і Стоунські гори. Кожна має зверху отвір, що керує природнім світлом і надає його поверху нижче.  
Було проведено спеціальне дослідження, щоб визначити найкраще освітлення. Було визначено, які частини центру потребують пасивного сонячного затемнення; де світло розсіюється геометрією конуса.
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\图片1.jpg
Концепція дизайну виставкового залу також є пошуком кращого майбутнього. Це визначило підхід до взаємодії архітектури та ландшафту, що створює гармонію між людиною та природою.
Сталий розвиток для виставкого центра у Нансі означає збалансоване охоплення території, зелені дахи, інтегрований розподіл води, природну вентиляцію, природні внутрішні приміщення та геотермальні технології для всіх будівель. 
Проект отримав бронзову премію MIPIM Asia Best China Futura Project. Дизайн має сертифікацію LEED в енергетичному та екологічному проектуванні.
 
Hub Performance and Exhibition Center
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\04_Exhibition_Hall_(The_Forest)_photo_by_Dirk_Weiblen.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\06_Escalator_Tunnel_photo_by_Dirk_Weiblen.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\07_Performance_Theatre_(The_Treasure_Box)_photo_by_Dirk_Weiblen.jpg
Виставковий центр знаходиться в Шанхаї (Китай)
Рік будови: 2015
Розмір: 15700 м2
 
Коли Шанхай розширився, район Hongqiao став його новим центром через концентрацію залізничних сполучень та станцій метро, аеропорт Хунцяо та новий конференц-центр. 
Розробник Shui On Land представив стратегію змішаного користування Hub’ом в центрі цього нового району. Найважливішим у комплексі є виставковий центр, який став гарячою точкою на мапі культури та мистецтва країни.
Концепція бере до уваги ландшафт і створює природне середовище. Воно забезпечує відпочинок від тиску забудовості та перевантаження сучасних міст.
Інтер'єр виставкового центру - це п'ятиповерховий міський оазис у формі каменя, встановленого всередині оболонки. 
Відвідувачі, які приїжджають зі станції метро, опиняються в підземному просторі. Його стеля вкрита металевими трубами, що імітують коріння дерев.
Ескалаторний тунель з глибинними бухтами виводить відвідувачів з-під землі в головний виставковий зал. Плаваючий навіс з дерев'яних палиць, що звисають над триповерховим атріумом, перетворює простір у ліс. Галерейні отвори загорнуті в тверді пісковики та орехові балюстради. На вищих рівнях – зал на 750 місць, дизайнерські пов'язаний з бамбуковими спорудами Стародавнього Китаю. 
Інші незвичні простори центру - золоті вбиральні; сигарна кімната, салон в формі дерев'яних будинків, вбудований в скелю, бронзові кабіни ліфтів; приватні VIP-кімнати, прикрашені вручну пофарбованою плиткою, яка розповідає історію минулого Хунцяо.
 
Німецький виставковий павільйон на Експо Мілан
  C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\Expo_Ger_Architektur_2.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\Expo_Ger_Architektur_10.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\Expo_Ger_Architektur_11.jpg
Виставковий центр знаходиться в Мілані (Італія).
Рік будови: 2015
 
«Харчування для планети, енергія для життя» - такою була тема Expo 2015 року. Німецький павільйон чітко орієнтувався на цей лейтмотив, вибравши девіз для своєї експозиції «Поля ідей». Павільйон яскраво ілюструє, наскільки важливими є повага до природи, пов'язана з нашим поточним харчуванням, а також запрошує відвідувачів самостійно вживати заходи для покращення ситуації з виробництвом їжі.
Відвідувачі мають змогу відкрити для себе «Поля ідей» двома різними маршрутами. Вони можуть прогулятися вздовж вільно доступного верхнього рівня павільйону, який запрошує їх відпочити. Або можуть ознайомитись з виставкою всередині павільйону, де розглядаються такі теми, як джерела живлення, виробництво та споживання їжі. 
Центральним дизайнерським елементом павільйону є експресивні мембранні навісти у формі рослин і над росливами, живими. На їх біологічний дизайн творців надихнула природа. «Саджанці», як назвали цей дизайнерський елемент, пов'язує внутрішні та зовнішні простори, дає суміш природи, архітектури та прагматично-функціонального виставкового простору. 
Завдяки інтеграції новітньої технології органічної фотоелектрики (OPV), розсада стає «сонячними деревами». Німецький павільйон на Експо Мілан - це перший великий міжнародний архітектурний проект, який використовує ці нові технології. На відміну від проекту з використанням звичайних сонячних модулів, німецькі архітектори мали можливість зробити більше. Вони розробило гнучкі мембранні модулі OPV, щоб  інтегрувати їх у загальний дизайн павільйону. 
 
Mons International Congress Xperience
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\Centre_De_Congrès_À_Mons_Visit_1_©Hufton_Crow_002_ADJ_CROP.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\Studio_Daniel_Libeskind_Centre_De_Congrès_À_Mons_Visit_1_©Hufton_Crow_009.jpg
Міжнародний центр розташовано в Монсі (Бельгія)
Рік будови: 2015
Розмір: 12500 м2
 
Задуманий як новий архітектурний пам'ятник для міста Монс, конференц-центр є ключовим елементом у плані економічної активізації і служить сполучною ланкою між старим і новим. На оглядовому майданчику нагорі відвідувач може побачити  вежу 17-го століття, об'єкт культурної спадщини ЮНЕСКО; новий залізничний вокзал, розроблений Сантьяго-Калатрава; річку Ла-Хайн. 
Центр охоплює 12500 кв. м. і є втіленням контрастних геометричних форм. 
У центрі розташоване величезне лоббі, три аудиторії, багатофункціональний зал для виставок та заходів, конференц-зали, офісні приміщення, ресторан, підземний паркінг та відкрита тераса на даху.
«Ми використовували прості, але емоційні прояви дизайну, місцеві матеріали та гнучку програму для цієї перлини», - сказав Даніель Лібескінд, архітектор. «Сподіваємось, що новий центр принесе свіжу динаміку цій території в Монсі».
Центр побудовано таким чином, щоб забезпечити структуру і світло для нього. Стіни знизу прикрашено вертикальними рейками дерева Робінія, що відлунює дерева в сусідньому парку. У плані Xperience є спіраллю, що піднімається до зеленого даху і тераси на ньому. 
На північ, на рівні вулиці, фасад піднімається, там є засклений вхід, прикрашений алюмінієвими елементами глибокого синього кольору. Щоб зберегти візуальну цілісність форми, архітектор вставив кілька вікон уздовж стіни. Вони дають денне світло і можливість огляду. 
Навколо комплексу знаходиться підвіконня з полірованого, світло-сірого бетону, сплющеного смугами бельгійського синього каменю. Ці сині смуги продовжуються на стінах у вигляді стрічок і в інтер'єрі, утворюючи малюнок, що об'єднує дизайн.
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\Elevation_NE.jpg
Відвідувачі при вході бачать яскраве, відкрите лоббі на двох поверхах. Тут ліхтарі розміщені у формі півмісяця так, щоб запустити денне світло, і створити перемінні шаблони природного освітлення. 
Бетонні підлоги з інкрустованим блакитним каменем і скульптурно величними сходами, виконаними з литого бетону, оброблені білим глянцем та блакитним камінням. 
Високоенергоефективний, з зеленим дахом, пасивним затіненням, нічним охолодженням і оснащений фотоелектричними елементами, MICX знаходиться на шляху до статусу Валедео (бельгійській еквівалент LEED GOLD в енергетичному та екологічному проектуванні зелених будівель). 
 
BCEC - Brisbane Convention and Exhibition Centre
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\Portada2013046923_02_AM_300DPI.jpg
Виставковий центр розташовано в Брісбені (Австралія)
Рік будови: 2017
Бюджет проекту: 140 мільйонів доларів
 
Локація 200 метрів у довжину і 30 метрів завширшки, BCEC на Грей-стріт є розширенням Брісбенського конвенційного та виставкового центру, і завершенням концепції оригінальної будівлі. Її будування було припинено в 1996 через переросподіл коштів на інші громадські проекти.
Центр містить велику кількість автономних місць, що поєднують аудиторії, зустрічі та виставкові площі в рамках окремих подій.
Дизайн, хоча над ним працюють ті ж архітектори, не імітує оригінальну будівлю, а відображає змінені функціональні вимоги в новій формі. 
Центр оживляє раніше бідну частину міста, що поєднує історичну залізничну станцію з панорамним видом на комерційне та готельне серце Південного Банку. Первинні філософські устремління повинні були відображати нову вікову формацію, а також анімувати відчужену частину основної вулиці Південного Банку. 
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\2013046923_04_AM_300DPI.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\2013046923_07_FG_300DPI.jpg
Анімація цієї надзвичайно довгої та вузької ділянки відбувається через послідовність хвилеподібних ліній  у покрівлі та низки вертикальних артикуляцій, що можна порівняти як з реченням у літературі, так і з акордом у музиці. 
Поява центру значно покращила громадську безпеку на вулиці через доступність та прозорість.
Центр створив новий шлях громадського доступу через Південну берегову залізницю, з'єднавши Південний берег з Вест-Ендом та шлях з залізницею в коридорі, який проникає до первісної будівлі. 
BCEC залишається найуспішнішим центром конгресу в Австралії як комерційно, так і з точки зору відвідування. 
Конференц-центр та виставковий центр Брісбена є одним із двох австралійських центрів з рейтингом 5 зірок (за дизайн) Зеленої будівельної ради Австралії. Він був розроблений для використання зеоених технологій. Меблі зроблені з перероблених матеріалів, а величезний резервуар підземних вод постачає питну воду і використовується для зрошення. 
 
Shanghai LuJiaZui Exhibition Centre
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\SLEC_OMA_byKevinMak_DSC_7518_170215.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\SLEC_OMA_byKevinMak_DSC_7707_161111.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\140923_axo_for_board-01.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\1.jpg
Виставковий центр знаходиться у Шанхаї (Китай)
Рік будови: 2017
Розмір: 1500 м2
 
Lujiazui Exhibiton Centre розташований в найсучаснішому  районі Шанхаю – Пудуні, що наразі є фінансовим та діловим центром всього Китаю. 
Центр побудовано вздовж річки Хуанпу – однієї з найбільш популярних локацій для фотографій серед водоймищ світу. Місце проекту, зайняте колишнім «Шанхайським суднобудівним заводом», має давню історію морської промисловості. Новий виставковий центр розташований на схилі колишньої корабельної бухти та поєднує всі події в межах навколишнього фінансового району. 
Компанія-будівник центру OMA задумав виставковий центр як «просторову арматуру», підвішену над плоским майданчиком та підключену до іншого виставкового простору, під рампою. Будівля організовує відкритий простір, додаючи нові можливості для виставок, показів мод та концертів. 
Сутність та архітектура будівлі встановлюють діалог з індустріальним минулим місця. Таємничий предмет, огорнений металевою сіткою, нагадує незавершені корпуси кораблів. Бічна поверхня будівлі, що знаходиться зі сторони набережної, має багато вільного від сітчастого покриття місця. Це забезпечує безперешкодний пейзажний вид. Частина сходів, яка йде до залів, є більшими за звичайні. Це рішення дозволяє використовувати їх як місця для сидіння та відпочинку, або перегляду показів. Наразі Lujiazui Harbour City проводить найбільші події: покази кінофільмів, концерти та демонстраціх мод у Шанхаї.  
 
MCH Messecenter
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\2_-_foyer_sv_2x.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\5_-_gaardhave_2x.jpg
Виставковий центр знаходиться у Хьорнінгу (Данія)
Рік будови: 2018 
Вартість: 150 мільйонів крон
 
Конкурс на розширення MCH Messecenter, найбільшого виставкового центру в Данії, був виграний CC Schønherr, Cubo Arkitekter та Midtconsult. 
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\bobo_f2_luftperspektiv_2x.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\bobo_f2_luftperspektiv_2x.jpg
Зважаючи на важливість центру в Хернінгу, було поставлено завдання фізичної організації простору для забезпечення узгоджених функціональних зв’язків з навколишнім середовищем. Мета – прийняття та проведення великих подій в майбутньому і збільшення туристичної відвідуваності міста і країни. 
За генеральним планом буде створено нову будівлю, що матиме особливий фасад. Звідси відвідувачів будуть спрямовувати у спортивну арену, виставкові зали, аркаду та інші частини центру. 
Особливістю фасаду будівлі є інтерактивне освітлення, яке може дати відвідувачу відчуття прозорості та світла, забезпечити гарне чітке освітлення та висвітлювати будівлю у різних кольорах та тонах. 
Завдяки фользі фасад можно використати як екран, відображати на ньому проекції. 
Проект наразі знаходиться на стадії планування. Завершення робіт планується до проведення Чемпіонату світу з хокею у 2018 році.
 
Events Center Feria Valencia
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\FV-EC_002_MARCOS_SORIA.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\6da8322f63a0b41a030b39d2bbc950a41dbd1c09.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\766824c404ddad53c7e27195539a36c42f3a2730.jpg
Центр розташовано в Валенсії (Іспанія)
Рік будови: 2007
Розмір: 10275 м2
 
Виставковий комплекс Feria Valencia відразу поставив вимогу – символічне будівництво. Здатне стати лендмарком, передати послання сучасності. 
Щоб дістатися до центру, відвідувачі проходять під аркою в скляному просторі над центральним залом. Висота стелі, легкі матеріали, що використовуються в будівництві, роблять центр вражаючим. Арка візуально з'єднує чотири поверхи будівлі та розсіює природне світло через купол. Вночі відбувається зворотний ефект: штучне світло центру виходить назовні.
Конструкція даху обрамлена сталевими дисками, які служать вузлами та підтримують трикутні скляні панелі. Зовнішній шар забезпечує контроль сонячного світла і більшу відбивну здатність, чим захищає простір від надмірного світла. Північні та південні сторони будівлі мають вентильовані фасади, які допомагають уникнути конденсатів. Будівля включає в себе чотири конференц-зали по 80 місць, два конференц-зали на 120 осіб, аудиторію на 400, ще одну на 750, зал для переговорів на 65 місць, прес-зал, VIP-зал, казначейство, конференц-зал та ресторан, п'ять залів для переговорів на 20 місць, а також місця для зберігання речей та відпочинку. Центр має повну інфраструктуру для проведення та організації конференцій та інших заходів.  Feria Valencia - найбільший виставковий центр в Іспанії та один з найбільших у світі. 
Готель Feria Valencia розташований лише за п'ять кілометрів від центру Валенсії на північному заході та за 5 хвилин від міжнародного аеропорту Валенсії (Манісес). 
 
Qatar National Convention Centre
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\ARATA_ISOZAKI_RHWL_QNCC_DOHA_QATAR_060313_0576.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\ARATA_ISOZAKI_RHWL_QNCC_DOHA_QATAR_PAN_060313_0023.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\ARATA_ISOZAKI_RHWL_QNCC_DOHA_QATAR_PAN_060313_0012.jpg
Центр розташовано в місті Доха (Катар)
Рік будови: 2011
 
Офіційно відкритий 4 грудня 2011 року, Національний конференц-центр Катару (QNCC) - це один з найсучасніших зведених на сьогоднішній день виставкових центрів, який має знаковий дизайн дерева Сидра.
Розроблений знаменитим японським архітектором Аратою Ісозакі, вражаючий фасад нагадує два переплетені дерева, що підтримують дах. Дерево є символом освіти, комфорту в пустелі і притулку для поетів та вчених, які зібралися під його гілками для обміну знаннями.
QNCC був задуманий з акцентом на сталий розвиток. Центр був успішно побудований відповідно до стандартів сертифікації в галузі енергетики та навколишнього середовища (LEED). Будівля призначена для ефективного функціонування таких інновацій, як збереження води, електрики, тепла.
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\ARATA_ISOZAKI_RHWL_QNCC_DOHA_QATAR_PAN_060313_0009.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\ARATA_ISOZAKI_RHWL_QNCC_DOHA_QATAR_060313_0009 (1).jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\ARATA_ISOZAKI_RHWL_QNCC_DOHA_QATAR_060313_0765.jpg
Член Фонду Катару, QNCC має конференц-зал в стилі амфітеатру на 4000 місць, зал на 2300 місць, три аудиторії, 52 гнучких конференц-залів для проведення різноманітних заходів. Він також має 40 тисяч квадратних метрів виставкового простору, розподілено на дев'ять залів, і може приймати до 10 000 відвідувачів на захід. Приголомшлива архітектура та найсучасніші об'єкти центру ідеально підходять для проведення місцевих, регіональних та міжнародних виставок, гала-концертів, театральних постановок та фуршетів.
 
Georges-Emile-Lapalme Cultural Center 
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\MSDL_PR_AA_PDA_©StephaneGroleau_10.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\MSDL_PR_AA_PDA_©StephaneGroleau_02.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\b2b pr\MSDL_PR_AA_PDA_©StephaneGroleau_05.jpg
Культурний центр розташовано в Монреалі, Квебек (Канада)
Рік будови: 2011
Розмір: 7840 м2 
 
Простір розділяється серією «порогів», що вказують на точки переходу і освітлюються та озвучуються, створюючи цікаві для людини прохідні шляхи. Є отвори, що з'єднують підземні простори та вулиці, а також світлові люки та роботи художників. 
Вхідний шлях і фойє цього культурного комплексу вперше стали функціонувати в 1972 році. Комплекс був доступним для користувачів, але ніколи не акцентував своє культурне значення. 
Монреаль шукав нові конструкторські ідеї для цього місця, щоб створити престижний культурний центр з унікальною ідентичністю, що пропонує широкий спектр культурних заходів. Архітектурний виклик полягав у перетворенні найбільшого культурного комплексу Квебеку у живе середовище.
Сьогодні в Espace culturel Georges-Emil-Lapalme створена атмосфера, що сприяє роботі, освіті та відпочинку. Основна увага приділяється руху пішоходів та альтернативному транспорту. 
Окрім реконструкції існуючих приміщень, проект передбачав створення нового виставкового залу, скляного навісу, доступу на еспланаду, мультимедійної зони та вдосконаленої системи зовнішнього освітлення.
Вхідний шлях та фойє комплексу забезпечують доступ до простору, який щоденно відвідують тридцять п'ять тисяч людей, вісім мільйонів на щорічній основі. На сьогодні Place des Arts зберегла свій статус найбільшого культурного центру в Канаді.
 
 
Fira Barcelona
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\xSITUACION_CABECERA3.jpg.pagespeed.ic.YGDJCZF3_I.jpg 
 
Центр розташовано в Барселоні (Іспанія)
Рік будови: первісна конструкція побудована у 1932 році, реконструкція
Розмір: 400000 м2 виставкових просторів.
 
Fira Barcelona має дві великі майданчики, які є одними з найбільш важливих в Європі: Монжуїк і Гран Віа. Вони знаходяться в 3,5 км один від одного, в безпосередній близькості від аеропорту і основних під'їзних доріг до Барселони і з'єднані з міською мережею громадського транспорту. Вісім павільйонів з'єднані доріжкою, яка направляє потік відвідувачів, забезпечує передові послуги та логістику. Гран Віа має 45 ресторанів на території та навкруги, Монжуїк – 15 ресторанів. Окрім того на території знаходяться фонтани та зелена зона.
Fira Barcelona в даний час приймає події з найвищими технічними вимогами. WiFi забезпечує покриття на всіх майданчиках, надають інші послуги, що дозволяє в повній мірі задовольнити технологічні потреби кожного організатора. Fira Barcelona має власний відділ інженерних і ПО систем, які можуть запропонувати різні послуги: спец. зв'язок, системи акредитації, контролю доступу, тощо. Для оформлення заявки на співпрацю достатньо перевірити вільні місця в графіку подій центру та залишити свої контакти – у вас з’явиться онлайн кабінет, у якому можна контролювати весь процес підготовки до виставки та її вартість. Це частина безпаперових ініціатив центру.
В пішій доступності від виставкового центру – 24 готелі. Виставковий центр має свій транспорт, який можна орендувати на період виставки. В обидвох майданчиках центру є місця для паркування - 4580 місць.
Центр відповідає вимогам доступності для людей з інвалідністю. 
Енергозберігаючі методи, що діють на території центру, в 2017 році були визнані світовою асоціацією виставкового бізнесу кращими серед виставкових центрів світу. Вони включають встановлення 25,9 тис. фотоелектричних сонячних батарей, які виробляють 5,86 ГВт / рік електроенергії; встановлення систем освітлення з низьким споживанням, щоб мінімізувати вплив на навколишнє середовище; регулювання цільової температури для системи кондиціонування та економії енергії; впровадження ініціативи щодо зменшення споживання води. Центр має власні контрольні патрулі в залах, які стежать за утворенням відходів під час створення та вивозу експозицій, щоб гарантувати, що підрядники дотримуються політики центру щодо відходів. Має пункти збору паперу та легкої упаковки на всій площі центру, збирає органічні відходи громадського харчування. Робить внески у місцеві організації через свою програму корпоративної соціальної відповідальності. Все це дозволяє уникнути викидів приблизно 2 200 тонн CO2 на рік.
Fira Barcelona проводить близько 1000 заходів щороку, від важливих виставок і національних і міжнародних конгресів до всіх видів корпоративних, соціальних, культурних та дозвіллєвих подій. Має зручний онлайн-календар, що дозволяє визначитися з датою для власної виставки.
Ключовим пріоритетом для Fira Barcelona є міжнародний розвиток. Виставковий центр проводить постійні інформаційні компанії та рекламні акції через межу офісів в 15 країнах світу.  Fira Barcelona, яка вітає відвідувачів і експонентів з приблизно 200 країн, співпрацює з Інститутом зовнішньої торгівлі (ICEX) і є членом міжнародних асоціацій, що представляють провідні світові виставкові центри і організаторів заходів: Європейської асоціації великих виставкових центрів (EMECA), Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI), Міжнародної асоціації конгресів і конвенцій (ICCA) і Міжнародної асоціації експонентів в Латинській Америці (AFIDA).
 
Amsterdam RAI
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\RAI2.jpg C:\Users\y.goncharenko\Desktop\Plattegrond_omnummering_2016.jpg
Центр розташовано в Амстердамі (Нідерланди).
Рік будови: первісно у 1961 році, обновлен в 2009 (построен RAI Elicium).
Розмір: 87000 м2.
 
Amsterdam RAI являє собою багатофункціональний виставковий простір, на якому щороку відбувається майже 500 заходів. RAI щомісяця приймає від 3 до 5 масштабних виставок. Щороку центр відвідує більше 2 мільйонів відвідувачів.  Це приміщення складається із 64 конференц-залів та 12 багатофункціональних залів. Amsterdam RAI розташований за 15 хвилин їзди від центру міста Амстердам та за 8 хвилин від найближчого аеропорту. 
На території є парк, зони для театру та кіно, 5 ресторанів, що щоденно працюють з 9:00 ранку. Інші ресторани відчиняються в залежності від того, чи є подія або конференція. Під час проведення виставок та подій, години роботи ресторанів є гнучкими.
ІТ-відділ центру забезпечує доступ для дротового і бездротового доступу в Інтернет. Amsterdam RAI має власну мережу мобільного зв'язку, що робить мобільний сигнал від різних постачальників дуже якіснім на території RAI.
В рамках європейської конференції Світової асоціації виставкового бізнесу 2013 року, RAI визначив мету стати лідером галузі в сталому розвитку. Це рішення було підкріплено впровадженням нових цінностей.  Amsterdam RAI значною мірою залучає співробітників у політику сталого розвитку, має менеджера з цих питань, який стежить за прогресом, і мережу з 25 послів сталого розвитку, які допомагають розгортати різні заходи для реалізації стратегії.RAI встановив цілі зменшити вплив на навколишнє середовище, зокрема: знизити споживання енергії на 25%; скоротити використання води на 25%; знизити тверді відходи на 25%; сортувати більше 25% відходів; співпрацювати з партнерами, що надають екологічні продукти (25%); скоротити використання паперу на 50%; припинити використання екологічно недружніх миючих засобів та пестицидів на 100%.
Вся електроенергія використовується з відновлюваної енергії, не використовується викопне паливо для живлення будинків, все офісне освітлення активується датчиком руху, використовуючи такі стаціонарні функції, як світлодіодне освітлення та геотермальні теплові насоси (в новозбудованих місцях об'єкта).
Разом з партнером ICOVA RAI прагне до 100% утилізації відходів. RAI намагається використати всі можливості, щоб надихнути людей до відповідального сортування відходів і зменшує їх кількість через повторне використання та рециркуляцію.
В RAI ви можете не тільки пересуватись по території на власному велосипеді, ви можете взяти його тут в аренду.
Окрім декількох готелів поруч, у 2019 році відкривається власний готель «Amsterdam RAI hotel». Місткість – 650 номерів. Він стане найбільшим готелем Бенелюксу. Сам готель також буде еко-френдлі. Відрізнятиметься сучасним дизайном та зручним положенням.
Центр є абсолютно доступним для людей з інвалідністю. Окрім того, виставковий центр пропонує можливість аренди інвалідних візків на час перебування на території центру. 24 години на добу доступні місця для паркування для людей з інвалідністю.
 
Suntec Singapore
C:\Users\y.goncharenko\Desktop\Suntec-Singapore_Facade_night.jpg
Центр розташовано в Сингапурі (Гонг-Конг)
Рік будови: реконструкція у 2013 році 
Бюджет реконструкції: $84 мільйона 
Розмір: 42000 м2 
 
Suntec Singapore знаходиться в центрі міста. Біля нього знаходиться три станції метро. Він зручно розташований в Центральному діловому районі і в декількох хвилинах від розважальних і культурних пам'яток міста. Готель Suntec Singapore розташований всього в 20 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Чангі. Окрім нього поруч з виставковим центром розташовано багато готелей. Suntec Singapore пропонує прямий доступ до 5200 готельних номерів, 1000 торговим точкам, 300 ресторанам, 6 музеям.
В 2017 році, Suntec Singapore вже прийняв 17 великих міжнародних освітніх та наукових конференцій. В 2017 році виставковий центр прийняв «INTERPOL World» - глобальний майданчик виставок та зустрічей урядів та інноваційних компаній, для забезпечення безпеки в світі. 
Suntec Singapore пропонує найновішу звукову та освітлювальну апаратуру. Можливість відеоконференцій з відображенням на стінах.
Має нагороду «NS Mark (Gold)» від Міністерства Оборони, за відданість та підтримку національної безпеки та оборони. Також центр є володарем премії «U SAFE», що надається компаніям за впровадження надійних мір безпеки та охорони праці на робочому місці.
Центр є абсолютно доступним для людей з інвалідністю. Територія коло центру не має виступів та надбудов, в центрі є зручні ліфти для інвалідних колясок. Всі зали центру - широкий відкритий простір. 
UFI відзначає інноваційну концепцію громадського харчування для виставкової галузі від компанії Suntec (Сінгапур). Виняткова концепція громадського харчування, розроблена відповідно до потреб експонентів та відвідувачів з усього світу, є основним елементом будь-якої успішної виставки або заходу. 
 
Logo
Погода в Киеве
НБУ курс доллара
© КиївЕкспоЦентр, 2007-2018
 
розробка:открыть в новом окне http://beleven.com.ua