.
 
Задати питання Пiдписатися на новини

Керівництво

 
«Неможливого не існує» - ось життєве кредо Євгена Мушкіна, що очолив ВДНГ наприкінці квітня 2017 р. Євген має дві повних вищих освіти з дипломами: MBA (Master of Business Administration) Лейпцизької вищої школи менеджменту (м. Лейпциг, Німеччина) та магістру менеджменту Національної Металургійної Академії України (м. Дніпро). Окрім цього Євген навчався за конкурсними програмами Американських Рад з міжнародної освіти у США за шкільною (1995/96) та студентською (1998/99) програмами.
 
Останні півтора року очолював компанію StarLight Entertainment , яка під час керівництва Євгена організувала низку масштабних заходів на території ВДНГ, що зробили щасливішими більше 1 мільйона українців та гостей країни. Серед них: 3D-шоу «Вартові мрій», мультижанрове шоу «Дім таємничих пригод», «Зимова країна», «Країна розваг», а також фестивалі «Китайський Новий Рік 2016», «Фестиваль сала», «Маївка на ВДНГ», «Масляна 2016», «Телетріумф 2016», «Allo Mobile Games Fest» та інші.
 
Раніше керував проектами управління ефективністю у великих організаціях (Старлайт Медіа, мережа кав’ярень CoffeeLife, Інтерпайп, Корпорація «Фанні»), очолював Інтернет-магазин «Фотомаг», мережу 42 продуктових магазинів, має досвід роботи за кордоном (США та Німеччина).
 
Євген захоплюється грою на гітарі, бардовськими піснями, гірським туризмом, гірськими лижами та відеомонтажем.
 
Народився у 1979 році, одружений, має 2 дітей на ім’я Адам і Єва :)
Logo
Погода в Киеве
НБУ курс доллара
© КиївЕкспоЦентр, 2007-2017
 
розробка:открыть в новом окне http://beleven.com.ua